Mar 25

Opatrenia ministerstva školstva

Vážení rodičia, milí naši študenti,

rada by som Vás informovala o opatreniach, ktoré oznámil na tlačovej konferencii po rokovaní vlády SR minister školstva, vedy, výskumu a športu SR Branislav Gröhling. Rozhodol o tom Úrad verejného zdravotníctva SR reagujúc na opatrenia týkajúce sa zabránenia šíreniu nového koronavírusu:

Škola ostáva zatvorená až do odvolania.

„Písomné maturity” sa v tomto školskom roku neuskutočnia.

Interná časť maturitnej skúšky, teda ústna maturita, by sa mala konať najskôr do dvoch týždňov od obnovenia výučby. Interná maturita sa bude konať v termíne do 30. júna 2020.

Prijímacie pohovory a prijímacie konanie na 1., 2. a 3 stupeň VŠ štúdia bude prebiehať podľa rozhodnutia rektorov a dekanov jednotlivých VŠ.

výkričník

Ďalšie dôležité informácie nájdete na www.minedu.sk, alebo www.ucimenadialku.sk.

V prípade potreby (tlač potvrdení pre zákonných zástupcov, potvrdenia k prihláškam a iné) kontaktujte sekretariát školy denne v čase od 8:00 – 15:00 hod., a to buď na emailovej adrese sekretariat@suvkremnica.edu.sk, alebo telefonicky na 0918 526 537.

Všetkým Vám prajem najmä pevné zdravie, pozitívnu náladu a stále pripojenie na internet.

Ing. Katarína Luptáková

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=428