Jún 12

Predĺženie preukazu ISIC

Vážení rodičia, milí študenti!

aby ste aj v školskom roku 2020/2021 mohli využívať svoj preukaz žiaka ISIC/EURO<26 na všetky zľavy a výhody doma a v zahraničí je potrebné predĺžiť jeho platnosť.

ISIC

Obnovte si platnosť preukazu v dvoch krokoch:

1. Zakúpte si známku ISIC

priamo v škole na sekretariáte školy – cena 10 €,  v pracovný deň od 22.6.2020 v čase od 9:00 do 12:00 hod (telefónne číslo na sekretariát školy 0918526537) alebo na www.objednaj-preukaz.sk , cena 10 € + poštovné (známka Vám bude doručená domov).

Každý študent, ktorý si obnoví platnosť preukazu známkou ISIC 09/2021, získa v septembri už tradičnú kupónovú knižku. Nachádzajú sa v nej kupóny s extra zľavami nad rámec bežných zliav. Platia do 17.11.2020.

Informácie o predĺžení preukazu (zakúpenie známky ISIC) nájdete na www.isic.sk.

1. Pošlite SMS na číslo 8844 v tvare

TC medzera Priezvisko (uvedené na  preukaze) medzera číslo čipu (uvedené na  preukaze) – (meno uvádzajte ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).  Cena 3 €,

Následne priložte preukaz k terminálu, ktorý sa nachádza:

1. na sekretariáte školy v pracovné dni alebo k verejne dostupnému terminálu, ich zoznam nájdete na preukazstudenta.sk.

S platným preukazom budete môcť:

• denne šetriť svoje vreckové a učiť sa efektívne nakladať s financiami;
  • využívať zľavy na viac ako 150 000 miestach na Slovensku a vo svete, napríklad v kine, v e-shopoch, v autoškolách, pri nákupoch oblečenia, školských a športových potrieb, kníh, pri stravovaní, športovaní a cestovaní. Viac na isic.sk;
  • uplatniť si nárok na ISIC paušál s výhodným balíkom mobilných dát. Viac na isicpausal.sk;
  • uplatniť si nárok na celoročné cestovné poistenie. Viac na http://isic.sk/poistenie-istotka;
  • mať jeden preukaz ako univerzálnu dopravnú kartu pre MHD, SAD aj vlakovú dopravu na žiacke cestovné po celom Slovensku. Viac na ubian.sk;
  • využívať aj 75% zľavu na vlaky a medzimestské autobusy v Čechách celoročne, teda aj počas letných prázdnin (platí aj pre maturantov). Viac na isic.cz.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3564