«

»

Dec 02

Print this Článok

Deň otvorených dverí

Dňa 2.12.2019 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Privítali sme deviatakov z viacerých základných škôl, ktorí majú záujem študovať na našej škole.

Previedli sme ich našimi učebňami, v ktorých si pedagógovia pripravili zaujímavé úlohy. Žiaci si mohli vyskúšať očné klamy, chemické pokusy, suroviny typické pre danú krajinu a otestovať svoje znalosti z cudzích jazykov. Okrem toho sme si pre nich pripravili ukážkové úlohy z matematiky a slovenského jazyka, ktoré ich budú čakať na prijímacích skúškach. Všetkým deviatakom ďakujeme za návštevu a veríme, že sa spolu uvidíme v ďalšom školskom roku :-)

2 3 4

 

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3231

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>