Dec 02

Deň otvorených dverí

Dňa 2.12.2019 sa na našej škole uskutočnil Deň otvorených dverí. Privítali sme deviatakov z viacerých základných škôl, ktorí majú záujem študovať na našej škole.

Previedli sme ich našimi učebňami, v ktorých si pedagógovia pripravili zaujímavé úlohy. Žiaci si mohli vyskúšať očné klamy, chemické pokusy, suroviny typické pre danú krajinu a otestovať svoje znalosti z cudzích jazykov. Okrem toho sme si pre nich pripravili ukážkové úlohy z matematiky a slovenského jazyka, ktoré ich budú čakať na prijímacích skúškach. Všetkým deviatakom ďakujeme za návštevu a veríme, že sa spolu uvidíme v ďalšom školskom roku :-)

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3231