«

»

Nov 21

Print this Článok

Zber zubných kefiek

plagát

Spoločnosť CURADEN Slovakia s.r.o., zástupca značky CURAPROX, sa spolu s občianskymi združeniami rozhodli zorganizovať projekt Eko Alarm. Ide o projekt, ktorý sa venuje odpadom na slovenských školách. 

Na Slovensku sa ročne predá viac ako 3 milióny zubných kefiek CURAPROX. Tie po použití skončia na skládkach alebo v spaľovniach odpadov. Preto CURAPROX zbiera použité zubné kefky, z ktorých následne vyrába koše na triedenie odpadu.

koše na triedenie odpadu

Naša škola sa rozhodla zapojiť do tohto projektu, aby získala ďalšie koše na triedenie odpadu. Môžete sa aj vy s nami zapojiť a pomôcť nazbierať, čo najviac zubných kefiek. Stačí, keď ich donesiete do našej školy :-)

 

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3192

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>