«

»

Nov 21

Print this Článok

Zber zubných kefiek

plagát

Spoločnosť CURADEN Slovakia s.r.o., zástupca značky CURAPROX, sa spolu s občianskymi združeniami rozhodli zorganizovať projekt Eko Alarm. Ide o projekt, ktorý sa venuje odpadom na slovenských školách. 

Na Slovensku sa ročne predá viac ako 3 milióny zubných kefiek CURAPROX. Tie po použití skončia na skládkach alebo v spaľovniach odpadov. Preto CURAPROX zbiera použité zubné kefky, z ktorých následne vyrába koše na triedenie odpadu.

koše na triedenie odpadu

Naša škola sa rozhodla zapojiť do tohto projektu, aby získala ďalšie koše na triedenie odpadu. Môžete sa aj vy s nami zapojiť a pomôcť nazbierať, čo najviac zubných kefiek. Stačí, keď ich donesiete do našej školy :-)

 

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3192