«

»

Nov 04

Print this Článok

Návšteva kina – šokujúci slovenský film „Kto je ďalší“

KTO-JE-DALSI-poster-small

V rámci prevencie proti šikanovaniu sa celá naša škola zúčastnila filmového predstavenia na veľmi aktuálnu a dôležitú tému pre mladých ľudí. Film „Kto je ďalší“ je inšpirovaný skutočnými príbehmi a zobrazuje negatívny dopad internetu na súčasnú mladú generáciu.

Film otvára témy, s ktorými je nevyhnutné sa zaoberať v rámci výchovno-vzdelávacieho procesu, a to šikanovanie, kyberšikanovanie, sociálne siete na internete, internetová kriminalita. Toto kvalitné audiovizuálne dielo je spracované tak, aby sa čo najviac priblížilo mladým poslucháčom. Z reakcií divákov po vzhliadnutí filmu možno len skonštatovať, že režisérovi Mirovi Drobnému sa skutočne podarilo zaujať väčšinu ľudí v sále. Samotný režisér tohto úspešného slovenského filmu medzičasom navštívil Žiar nad Hronom, kde sa stretol so zástupcami všetkých škôl a osobne sa zaujímal o reakcie študentov po vzhliadnutí snímky, čo je veľmi neobvyklé. V každom prípade, film Kto je ďalší odporúčame pozrieť si každému bez ohľadu na vek.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3164

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>