Okt 24

Svet médií 2

Dňa 23.10.2019 sa študenti spolu s učiteľmi SGYM zúčastnili skvelej audiovizuálnej prednášky organizácie Škola zážitkov Harvart na tému Svet médií 2. Prednášku viedol fundovaný odborník, najznámejší filmový kritik Mgr. Peter Konečný.

svet-medii-2-header

Vzdelávací cyklus Svet médií pomáha študentom nadobudnúť znalosti v oblasti mediálnej gramotnosti, nabáda študentov zamyslieť sa nad témami z multimediálnej kultúry, umenia, ľudských práv,  drogovej závislosti, čitateľskej či dokonca aj finančnej gramotnosti.

Študenti spolu s vyučujúcimi zažili veľmi pútavú, inovatívnu, náučnú prednášku s odborníkom, ktorého pre jeho pôsobenie, vedomosti a vystupovanie plne rešpektujú a tešia sa na každú prednášku s ním. Z vyjadrení študentov ďalej vyplýva, že každá prednáška je nielen zábavná, náučná a inovatívna ale zároveň sú nevtieravo prinútený zamyslieť sa nad rôznymi prierezovými témami, s ktorými sa stretávajú v škole i v bežnom živote.

Program Svet médií má viacero pokračovaní takto zaujímavých prednášok, v ktorých sa bude naša škola s radosťou zúčastňovať aj v budúcich rokoch.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3152