«

»

Okt 24

Print this Článok

Svet médií 2

Dňa 23.10.2019 sa študenti spolu s učiteľmi SGYM zúčastnili skvelej audiovizuálnej prednášky organizácie Škola zážitkov Harvart na tému Svet médií 2. Prednášku viedol fundovaný odborník, najznámejší filmový kritik Mgr. Peter Konečný.

svet-medii-2-header

Vzdelávací cyklus Svet médií pomáha študentom nadobudnúť znalosti v oblasti mediálnej gramotnosti, nabáda študentov zamyslieť sa nad témami z multimediálnej kultúry, umenia, ľudských práv,  drogovej závislosti, čitateľskej či dokonca aj finančnej gramotnosti.

Študenti spolu s vyučujúcimi zažili veľmi pútavú, inovatívnu, náučnú prednášku s odborníkom, ktorého pre jeho pôsobenie, vedomosti a vystupovanie plne rešpektujú a tešia sa na každú prednášku s ním. Z vyjadrení študentov ďalej vyplýva, že každá prednáška je nielen zábavná, náučná a inovatívna ale zároveň sú nevtieravo prinútení zamyslieť sa nad rôznymi prierezovými témami, s ktorými sa stretávajú v škole i v bežnom živote.

Program Svet médií má viacero pokračovaní takto zaujímavých prednášok, v ktorých sa bude naša škola s radosťou zúčastňovať aj v budúcich rokoch.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3152

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>