Sep 12

Veľký úspech našej študentky

Slovenskí bežci na kolieskových lyžiach odchádzajú z augustového svetového šampionátu v lotyšskej Madone s dvomi medailami. Striebornú získala Alena Procházková v behu na 15km voľnou technikou s hromadným štartom a bronzovú Kristína Sivoková s Timeou Mazúrovou v tímovom šprinte voľnou technikou.

Výborné sú aj ďalšie dosiahnuté výsledky našich študentov, v šprinte junioriek skončila Timea Mazúrová šiesta, v šprinte juniorov Denis Tilesch ôsmy.

Je obdivuhodné. ako dokážu niektorí študenti spojiť učenie s vrcholovým športom a úspešne reprezentovať nielen krajinu, ale aj mesto a našu školu.

Gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov.

timea

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3134