Máj 17

Prednáška od Living Memory

15.5.2019 sa na našej škole uskutočnila prednáša organizácie Living Memor s tematikou totalitných režimov.

Naši žiaci sa veľmi živo zapájali do diskusie a podporili tak debatu, ktorá bola prínosná nielen pre nich, ale aj samotní prednášajúci sa na svojej stránke vyjadrili: “Jedna z úplne TOP diskusií, akú sme zažili, bola tento týždeň na SŠUV Kremnica a Súkromné gymnázium Kremnica. Živá, otvorená a vďaka tamojším pedagógom úplne slobodná. Asi najviac reakcií prišlo po otázke na posledný prieskum o podpore politických strán medzi študentmi stredných škôl. Budeme veľmi radi, ak budeme v tejto debate pokračovať. Veľmi si ceníme otvorenosť a slušnosť aj pri inom názore a záujem o diskusiu.”

60559707_2705868516153591_3389446881284194304_n

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3000