«

»

Máj 17

Print this Článok

Prednáška od Living Memory

15.5.2019 sa na našej škole uskutočnila prednáša organizácie Living Memor s tematikou totalitných režimov.

Naši žiaci sa veľmi živo zapájali do diskusie a podporili tak debatu, ktorá bola prínosná nielen pre nich, ale aj samotní prednášajúci sa na svojej stránke vyjadrili: “Jedna z úplne TOP diskusií, akú sme zažili, bola tento týždeň na SŠUV Kremnica a Súkromné gymnázium Kremnica. Živá, otvorená a vďaka tamojším pedagógom úplne slobodná. Asi najviac reakcií prišlo po otázke na posledný prieskum o podpore politických strán medzi študentmi stredných škôl. Budeme veľmi radi, ak budeme v tejto debate pokračovať. Veľmi si ceníme otvorenosť a slušnosť aj pri inom názore a záujem o diskusiu.”

60559707_2705868516153591_3389446881284194304_n

 

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=3000

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>