Jan 30

1. polrok očami prvákov

Či už sme boli prváci na základnej alebo teraz, na strednej škole, vždy sme čakali, čo nové zažijeme v školskom roku. Preto sme boli milo prekvapení, koľko  akcií sme zažili a na koľkých tvorbe sme sa ako najmladší gymnazisti aj podieľali. Dúfame, že takýchto spoločných, či triednych akcií bude viac, pretože nielen vedomosti z nás robia ľudí pripravených do života.

Ako prvé náš čakali imačky.  Sme vďační druhákom, že nám ich pripravili a umožnili nám tak stať sa oficiálne gymnazistami. Bola to vydarená akcia, na ktorú budeme mať úžasné spomienky!

image2

Ako imačkovú úlohu sme dostali pripraviť Jedličkovú slávnosť pred Vianocami. Naše umelecké sily sme spojili s prvákmi Šuvkármi a pripravili sme vtipný program plný vianočných scénok – ako byť/nebyť na Vianoce sám či klasického Mrázika. A na konci nemohla chýbať Tichá noc, ktorú sme si (každý vo vlastnej tónine) všetci spoločne v aule zaspievali.

Lyžiarsky výcvik sme strávili v krásnom prostredí v lyžiarskom stredisku Martinky. Cez deň sme sa zdokonaľovali v lyžovaní a večer sme mali možnosť zrelaxovania vo welnesse. Spolu so žiakmi ŠUVKY sme si celý týždeň neskutočne užili.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=2868