Máj 31

Posledné kolo KORSEM-u

Posledný májový deň sa v učebni biológie a chémie niesol v znamení súťaženia, pokusov a hľadaní správnych odpovedí. Uskutočnilo sa totiž 3. kolo Korešpondenčného semináru z biológie, ktoré sa už po tretíkrát koná praktickou formou v priestoroch gymnázia.

Svoje sily si už tradične prišli zmerať žiaci zo ZŠ Pavla Križku v Kremnici. Žiaci súťažili, tak ako počas celého semináru, v trojčlenných družstvách .

6

Okrem teoretickej časti sa však tentokrát museli popasovať aj s praktickými úlohami. Nakoľko boli úlohy nad rámec učiva základnej školy, mohli si pomáhať dostupnou literatúrou či internetom.

1 3 4 5

V priebehu mesiaca jún zverejníme celkové výsledky a vyhodnotíme 3. ročník semináru, ktorí pre žiakov základných škôl pripravujú naši študenti spolu s vyučujúcou.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=2335