«

»

Apr 28

Print this Článok

Girl´s day v Anasoft-e

Dnes sme v sprievode p.p. Gáborovej navštívili spoločnosť Anasoft, ktorá už 25 rokov dodáva kvalitné softvérové riešenia, dokonale prispôsobené potrebám zákazníkov na slovenskom aj zahraničnom trhu. 

Dozvedeli sme sa cenné informácie, ktoré nám boli sprostredkované pracovníčkami tejto spoločnosti. Spoločnosť je držiteľom mnohých významných ocenení. V roku 2009 si firma potvrdila svoje dobré renomé, keď získala prestížne ocenenie IT FIRMA ROKA. Prezident spoločnosti bol zároveň čitateľmi časopisu TREND vyhlásený za Manažéra roka 2009. Na základe údajov prestížneho rebríčka TREND TOP, sa ANASOFT radí medzi 10 najväčších softvérových domov. Rebríček je každoročne zostavovaný hospodárskym týždenníkom TREND na základe finančných výsledkov slovenských ICT spoločností.

Túto návštevu sme zrealizovali vďaka akcii, ktorú si zobral pod záštitu prezident SR Andrej Kiska.

Girl's day

Girl’s Day je celosvetový deň žien v informačno-komunikačných technológiách (IKT), ktorý sa každoročne koná ŠTVRTÝ ŠTVRTOK V ŠTVRTOM MESIACI.

Podniky, inštitúcie a organizácie na celom Slovensku príjmu v tento deň vo svojich priestoroch dievčatá, stredoškoláčky. Program, ktorý im pripravia, sa bude týkať informatiky a techniky, diskusií na tému práce v týchto sektoroch, možností uplatnenia pre ženy.

Cieľom je prezentovať odbor IKT dievčatám vo veku 14-18 rokov, ukázať im jeho atraktívnu stránku a následne perspektívne pracovné možnosti.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=1611

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžte používať nasledujúce HTML tagy a vlastnosti: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>