Dec 01

EXPERT GENIALITY SHOW

Dňa 1. 12. 2015 sa uskutočnila Celoslovenská vedomostná súťaž EXPERT GENIALITY SHOW, ktorá spočíva vo vypracovaní testu z dvoch vybraných súťažných tém:

• Spoločnosť kedysi a dnes
  • Svetobežník
  • Mozgolamy
  • Do you speak English

Súťažiaci sa môže rozhodnúť vo chvíli, keď dostane test. Čas na vypracovanie testu je 60 minút.

Do súťaže sa zapojili: Rebeka Filandová, Mária Luptáková, Rozália Myšíková, Natália Šoucová, Nikolka Víťazková, Veronika Fašková, Monika Jankelová, Saskia Kapsdorferová, Terezka Kapsdorferová, Monika Králová, Martin Varhaňovský.

126 127 128

Výsledky súťažiacich budú zverejnené 21. decembra 2015 na webovej stránke www.sutazexpert.sk.

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=1143