Archív kategórii: 2021

Jún 25

Tma, kam sa pozrieš

Tma, kam sa pozrieš

Vďaka finančnej podpore Fondu na podporu umenia a vynikajúcej spolupráci s Mestskou knižnicou J. Kollára v Kremnicu sa žiaci gymnázia 24.6.2021 zúčastnili  bádateľskej prednášky „Tma, kam sa pozrieš“.

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4293

Jún 24

Ďalšie aktivity s micro:bitom

krokomer

Otepľujúce sa počasie nás prinútilo nesedieť počas hodín informatiky len v učebni pri počítači, ale využiť naše získané vedomosti z programovania micro:bitov a odskúšať ich rovno v teréne.

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4286

Jún 06

Micro:bity

programovanie

V októbri 2020 sa naša škola zapojila do celosvetového projektu Enter – digitálna generácia, ktorú podporuje Slovak Telekom a Nadácia Pontis. Vďaka projektu sme získali micro:bity, pomocou ktorých sme sa mohli na vlastné oči presvedčiť ako funguje programovanie.

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4268

Máj 14

Dôležitý oznam

semafor

  !!! Vážení rodičia, milí študenti !!! Slávnostné otvorenie školského roka 2021/2022 bude 2. septembra 2021 o 9,00 hod. s triednymi učiteľmi v jednotlivých učebniach      . Pri nástupe do školy je potrebný vyplnený dokument Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti   …https://www.minedu.sk/skolsky-semafor/ Riaditeľstvo Súkromného gymnázia v Kremnici     

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=428

Máj 14

Manuál “Návrat do škôl 2021″

… Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu zverejnilo aktualizovaný manuál návratu študentov do škôl od 17.5.2021 …

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4121

Apr 21

Súťaž – Recyklohry

Recyklohry

Na začiatku marca sme sa s niektorými študentmi zapojili do súťaže “Zahrajme sa na dizajnérov”, ktorých úlohou bolo vytvoriť kreatívne krabičky na zber použitých batérií. Krabička študentky Vicky Pace z III.G patrila medzi 20 najlepších návrhov. 

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4249

Mar 31

Kritickým myslením proti diskriminácii

Kritickým myslením proti diskriminácii

Bol názov online realizovanej prevenčnej vzdelávacej prednášky, ktorú sme s našimi študentmi mohli absolvovať vďaka niekoľkoročnej spolupráci s agentúrou Škola zážitkov Harvart a jej lektorom p. Petrom Konečným.

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4243

Mar 30

Postup do celoslovenského kola Geografickej olympiády

Dňa 26.03. sa uskutočnilo krajské kolo 49. ročníka Geografickej olympiády, v ktorom nás reprezentovala žiačka 1.G triedy, Emma Lujza Rothová.

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4238

Mar 28

Deň učiteľov – 28.3.

Deň učiteľov

Deň učiteľov sa oslavuje v deň narodenia pedagóga Jana Amosa Komenského, učiteľa národov. Sviatok je oslavou práce všetkých pedagogických pracovníkov, ktorých práca je poslaním a zaslúžia si za svoje znalosti, trpezlivosť a obetu úctu a poďakovanie.

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=4232

Mar 22

Maturita 2021/2022

dvere

… Časový harmonogram externej časti a písomnej formy internej časti                         15. marec 2022    EČ a PFIČ slovenský jazyk a literatúra                         16. marec 2022    EČ a PFIČ cudzie jazyky     …

Chcem vedieť viac »

Permanent link to this article: http://sukromne.gymkremnica.sk/?p=8

Staršie «